חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טיפים לבחירת נגרר

מחפשים נגרר שיתאים בדיוק לצרכים שלכם?

ש.א.ל נגררים מתמחה בשיווק נגררים וווי גרירה באיכות מעולה ובהתאמה מדויקת לצורכי הלקוח. מכיוון שלא תמיד ברור לאנשים מה בדיוק הם צריכים לרכוש על מנת להעביר בבטחה ציוד באמצעות נגרר, צוות המומחים של החברה אסף עבורכם מספר טיפים חשובים שיסייעו לכם לבחור נכון.

בחירת נגרר

נדמה שהיום יש חברה שמוכרת נגררים כמעט בכל מקום, ולכן לא תמיד ברור איזה מהם הוא נגרר איכותי ואיזה יחזיק מעמד למשך תקופה קצרה בלבד. פעמים רבות, על מנת לא להתבלבל או לסבול מכאבי ראש מיותרים, לקוחות בוחרים בנגרר על פי מחירו, ובסופו של דבר משלמים על כך ביוקר.

לפניכם כל הפרמטרים שכדאי להביא בחשבון על מנת שתוכלו ליהנות מנגרר איכותי, שיחזיק מעמד לאורך זמן:

 • גלוון – חשוב מאוד שכל חלקי המתכת של הנגרר יהיו כאלה שעברו גלוון, המספק להם חוזק ועמידות לאורך זמן.
 • משקל – כדאי לבחור רק נגרר במשקל נמוך, על מנת שהרכב יוכל לסחוב אותו כמה שיותר בקלות.
 • צירי הנגרר – חשוב מאוד שהצירים עצמם יעמדו בעומס משקלו של הנגרר, ושהמספר שמציין את המשקל שהנגרר יכול לשאת יהיה טבוע עליהם.
 • נגרר מאוזן – חשוב מאוד לוודא שהנגרר מאוזן על מנת שלא ייטה הצידה במהלך נסיעה. כמו כן, אם מדובר בנגרר בעל ארבעה גלגלים, חשוב לוודא שכף הרתמה שלו לא נוגעת בקרקע כשאין עליו חפצים.
 • גלגלים – צמיגי הנגרר חייבים להיות איכותיים ומותאמים למשקל הנגרר, על מנת שיוכלו לשאתו לאורך זמן.
 • צורה וגימור – כדאי מאוד לשים לב למראה הנגרר, שכן גימורים איכותיים אומרים הרבה על איכותו שלו.
 • ספר רכב מקורי – חשוב מאוד לוודא שעם הנגרר אתם מקבלים ספר רכב ועליו מספר קטלוגי, שמעיד על כך שאתם רוכשים נגרר מתוצרת חברה מוכרת המייצרת נגררים על פי כל התקנים המחמירים.

כמובן שלאחר הרכישה מומלץ מאוד לשמור על הנגרר ולתחזק אותו, על מנת שיוכל לשמש אתכם לאורך זמן. את הרתמה יש לשמן אחת לתקופה, לפני כל נסיעה חשוב לבדוק שמערכת החשמל תקינה, לוודא ששרשראות הבטיחות מחוברות כיאות לוו הגרירה וכמובן – לבדוק שהצמיגים מלאים באוויר ושאין בהם תקר. את הציוד יש להעמיס כך שהנגרר יישאר מאוזן, והכי חשוב – לנסוע בזהירות לאורך כל הדרך.

כך תרכשו ווי גרירה

על מנת להיות בטוחים שנגרר רתום לרכבכם בצורה בטיחותית, חשוב מאוד לבחור וו גרירה איכותי, שיתאים בצורה מלאה הן לרכב והן לנגרר.
לפניכם כל הפרמטרים שיש לקחת בחשבון כדי להבטיח רכישה נכונה:

 • וו הגרירה חייב להיות כזה שאושר על ידי מכון התקנים או על ידיהטכניון.
 • חיבור וו הגרירה חייב להתבצע אך ורק למקום שהוגדר על ידי יצרן הרכב,על מנת שלא לגרום לרכב נזק.
 • התקנת הוו צריכה להתבצע רק על ידי יצרן המורשה על ידי משרד התחבורה לייצר ולהתקין ווים.
 • תנאים טכניים מסוימים שחייבים להתקיים על מנת להבטיח התקנה נכונה:השקע החשמלי צריך להיות בעל 13 פינים, קוטרו של כדור הריתום צריך להיות 50מ"מ, המרחק מהטמבון למרכזו של הכדור יהיה לפחות 65 מ"מ, המרחק מהקרקע ועד לבסיס הכדור ינוע בין 470-400 מ"מ, והמרחק שמעל הכדור חייב להיות לפחות 140 מ"מ.
 • אסור בתכלית האיסור שוו הגרירה יסתיר את לוחית הרישוי של הרכב.
  בנוסף, חשוב מאוד להתאים את מחשב הרכב להתקן החדש, על מנת שיזהה את הנגרר וישנה בהתאם את אופן הבלימה שלו ויתאים את מערכת בקרת השליטה והחנייה למצב החדש. גם את וו הגרירה יש לתחזק, באמצעות שימון בגריז של הכדור אחת לתקופה, ביצוע חיזוק ברגים לאחר כל 1000 ק"מ ובדיקה של שקע החשמל לפני כל נסיעה.

ש.א.ל נגררים לשירותכם

ש.א.ל נגררים הינה יצרו מורשה של ווי גרירה ונגררים. אצלנו תוכלו למצוא נגררים בגדלים שונים ובאיכות גבוהה, שיאפשרו לכם ליהנות מהם לאורך זמן. בנוסף, אנו מייצרים ומתקינים ווי גרירה המתאימים לכל סוגי הרכבים.
למרות זאת, אם לא נמצא וו שמתאים לרכב שלכם – נשמח לייצר עבורכם וו גרירה בהתאמה אישית.

מידע מקצועי נוסף:

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-6503062

לקוחות יקרים בימים קשים אלו אנו פתוחים כרגיל ומתחייבים לאספקה מהירה.

דילוג לתוכן