חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מה צריך לבדוק לפני רכישה או השכרה של קרוואן

החלטתם לעשות את המהלך, בין אם לצורך מעבר מלא למחייה בקרוואן או רק לצורך טיולים, ההחלטה הזאת תוביל להרבה הרפתקאות והרבה תגליות חדשות. בוודאי שאלתם חברים ובדקתם באינטרנט, ראיתם סירטונים – אם כן עשיתם עבודה מצויינת ויש לכם ידע כללי יקר ערך. אך לפעמים הידע הזה לא מספיק או לא מדויק, או נקודות מתפספסות. לכן החלטו לרכז עבורכם את הנקודות שמומלץ לבדוק לפני רכישה או השכרה של קרוואן.

גודל הקרוואן ומספר המקומות

נשמע פשוט למדי ומובן מאליו, אך אנשים רבים מופתעים כאשר הם באים לבדוק את הקרוואן שהתעניינו בו, שהוא קטן יותר משציפו. הקרוואן נועד לספק את כל הצרכים שלכם במקום כמה שיותר קטן וקל לנשיאה. לכן אם אתם לא רוצים להתפשר על נוחות, אולי כדי לשקול קרוואן מרווח וגדול יותר. במידה ואתם מעוניינים להזמין חברים או קרובי משפחה או לבקר אנשים במהלך הטיול בקרוואן, צריך לקחת גם את זה בחשבון.

חימום וקירור בקרוואן

מרוב ההתרגשות קל לשכוח את הפרטים הקטנים, אך מערכות קירור וחימום חשובות ביותר. כאשר מתגוררים בדירה, קירות הבניין שומרים על הטמפרטורה ומספקים בידוד. בקרוואן אין קירות בטון כמובן, לכן הטמפרטורה בקרוואן עצמו מושפעת מאוד ממזג האוויר. בכל קרוואן צריכה להיות אפשרות לשלוט במדדי החום ולהיעזר במזגן. במידה ואתם סוגרים את הקרוואן ומשאירים אדם בפנים עם חלונות סגורים וללא מיזוג, אתם יוצרים בעיה דומה לזו שיש ברכבים. לכן בידקו את מערכות הקירור ותוודאו שאתם יודעים איך להשתמש בהן.

טכנולוגיה, חשמל ומים

עוד פרמטר שניתן להתאים ישירות אליכם. קרוואנים באים עם מגוון אפשרויות, החל מקרוואנים בעלי טכנולוגיות המאפשרות שליטה מלאה בכל המערכות, חיבור לאינטרנט ולטלוויזיה ועד לקרוואנים אשר יש צורך לתפעל ולהתאים באופן עצמאי ומציעים פתרונות בסיסיים בלבד. בדקו על מה אינכם רוצים להתפשר ועל מה אתם יכולים לוותר, התייעצו עם מספר גורמים ותזכרו שגם אם אתם בוחרים בלי להיות בטוחים במאה אחוז, אתם תסתגלו מהר.

מערכות בטיחות ואחריות

כמובן, בדקו שקרוואן עומד בכל דרישות התקן. אין שום תקלות אשר עלולות לסכן אתכם, כל המערכות עומדות בתקני הבטיחות והחברה או האדם ממנו אתם רוכשים את הקרוואן מציעים אחריות ומידע מלא על הקרוואן לרכישה או השכרה. אל תהססו לשאול שאלות ולתעד את התשובות ואל תתפשרו על תקלות קטנות אשר מטרידות אתכם.

מידע מקצועי נוסף:

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-6503062

לקוחות יקרים בימים קשים אלו אנו פתוחים כרגיל ומתחייבים לאספקה מהירה.

דילוג לתוכן