חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מהו נגרר?

היום כמעט לכל משפחה יש רכב פרטי אך לעתים זה פשוט לא מספיק כדי להוביל ציוד מסוים ולאו דווקא כחלק מעבודה אלא בדרך לקמפינג, בהובלה רהיט מסוים ולעוד שימושים רבים נוספים. נגרר אחד יכול להיות פתרון יעיל במיוחד וזה הזמן להבין עד כמה הוא באמת שימושי ומה צריך לדעת לגביו.

להאריך את הרכב

יש לא מעט אנשים שבשלבים רבים בחייהם מבינים שאם היה להם יותר מקום ברכב הם היו יכולים ליהנות מחיים הרבה יותר נוחים. רגעים כאלו יכולים לקרות כאשר יוצאים לקמפינג ואין מקום ברכב, זה יכול לקרות כשיוצאים לחופשה עם הרכב הפרטי וזה יכול לקרות גם כשצריך להוביל לרהיט מסוים שקנינו באיקאה. אנשים רבים תוהים האם קניית רכב גדול יותר תהיה פתרון, ואז נזכרים שיש חסרונות לא קטנים בקניית רכב גדול יותר, כאשר רכב כזה יעלה הרבה יותר מרכב רגיל, לא תמיד הוא נחוץ, קשה למצוא איתו חנייה ובכלל קשה לתפעל אותו, מה גם שהנחיצות בשטח גדול לעתים מועטה.

יש פתרון והוא פשוט משחשבתם

אחד הפתרונות הכי טובים לבעיה הזו ולמעשה הפתרון היחיד שיענה בדיוק לכל צורך שלכם, וזה לא משנה אם אתם מחפשים עוד שטח כדי להוביל את ציוד השטח שלכם, להוביל ציוד עבודה או איזה רהיט שקרניתם, הוא נגרר. הנגרר הוא למעשה עגלה שיכולה להיות בגדלים משתנים והיא יכולה להתחבר אל הרכב שלכם. אפילו רכבים פרטיים קטנים יחסית יכולים להתקין וו גרירה ולגרור את העגלה מאחוריהם ובכך למעשה ליהנות משתי העולמות: עוד שטח שניתן להוביל בו דברים ברכב וגם ליהנות מרכב פרטי קטן בלי העגלה כשאין בה צורך.

מהו התהליך שצריך לעבור

כדי לרכוש נגררים יש צורך תחילה להבין האם לרכב הפרטי ניתן לחבר וו גרירה. וו הגרירה מחובר בחלק האחורי של הרכב והוא נועד להתחבר ל-וו שעתיד להיות לאותה עגלה שתחברו שיכולה להשתנות בגודל או בסוג ועל כך נרחיב בהמשך. למעשה, אפשר לבדוק בצורה די מהירה האם לרכב שלכם ניתן לחבר וו גרירה כאשר בדיקה קצרה באינטרנט תספר לכם לפי דגם הרכב והשנה שלו מה היצרן אומר בנושא. הגעה למוסך תפתור לכם את הבעיה מהר משחשבתם כאשר ניתן להתקין וו גרירה תוך פחות משעה. חשוב לזכור שההתקנה הזו חשובה ולכן בחרו במקום הולם, בטוח ואמין.

אלו סוגי נגררים קיימים?

  • אחרי שהתקנתם את וו הגרירה יהיה עליכם לרכוש את הנגרר. זו למעשה העגלה שדיברנו עליה עד כה וזו שתפתור לכם את כל הבעיות. אפשר לאחסן אותה בחצר או בחנייה בלי חשש כאשר יש לגלגלים שלה יהיו בלמים שלא יאפשר לגנוב אותה. הנגררים יכולים להיות שונים מאוד זה מזה גם בגודל שלהם, גם במשקל שלהם וכמובן גם בסוגם. חשוב לבדוק היטב עד כמה המשקל שהרכב יכול לגרור יכול להגיע כדי לעמוד בתקנים ולנסוע בבטחה.

  • הנגררים יכולים לשמש להובלה של אופנוע ים או סירה.

  • העגלה הכי מוכרת היא למעשה אותה עגלה פתוחה שיכולה להיות מועמסת בציוד ממש כמו במטען האחורי של טנדר. יש נגררים פתוחים ויש נגררים סגורים וכאן כבר נכנסים לתמונה שיקולי תקציב. על נגררים אלו ניתן להעמיס ציוד עבודה, ציוד קמפינג, רהיטים והרשימה עוד ארוכה ככל העולה על הדעת.

  • יש נגררים שתפקידם להוביל חיות. אם אתם בעניין של רכיבה על סוסים ויש לכם חווה קטנה, נגררים אלו יהיו מעולים עבורכם ולמעשה הכרח של המציאות הרי אין דרך להוביל סוסים או חיות גדולות אחרות בלי נגררים או משאית מתאימה. נגררים אלו כמעט תמיד יהיו סגורים ומרווחים לשני סוסים לפחות.

אם אתם צריכים נגררים, אתם צריכים את ש.א.ל נגררים וווי גרירה! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-6503062

לקוחות יקרים בימים קשים אלו אנו פתוחים כרגיל ומתחייבים לאספקה מהירה.

דילוג לתוכן