חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נגרר – כמה דברים שחשוב שתדעו

נגרר – רכב לכל דבר

נגרר הוא כלי רכב לכל דבר, ומשמעות הדבר היא, שהוא חייב להיות בעל לוחית רישוי משלו, בעל ביטוח רכב מתאים ובעל תאורה מתאימה, ובאופן כללי לעמוד בתנאים שמציב משרד התחבורה לשימוש בנגרר.

נגרר לרכב
נגרר לסוסים

נגרר – אז והיום

אם לפני מספר שנים נגרר שימש בעיקר בעלי מלאכה כגון חשמלאים, שיפוצניקים, אינסטלאטורים ועוד, אשר עשו בו שימוש למטרות עבודה והעמיסו עליו את כלי העבודה ואת החומרים השונים, הרי שהיום ניתן למצוא בכביש הרבה יותר נגררים. אז לא, מספר בעלי המלאכה לא גדל כל כך במשך זמן מועט כל כך, ההסבר הוא אחר. ההסבר מצוי בעובדה, שאם בעבר נגרר שימש כמעט אך ורק בעלי מלאכה, הרי שהיום נגרר משמש את כולם. בפעם הבאה שאתם יוצאים לרחוב הסתכלו על הכביש וראו כמה נגררים נוסעים עליו, ונסו להצליח לזהות מה מובילים על כל נגרר. לפני שתצאו נספר לכם, שהיום מובילים על נגרר הכול: קרשים למדורה, סחורות ומטענים קלים, ארגזים, רהיטים וכאמור – אפילו בעלי חיים. אם יצא לכם לנסוע על אחד הכבישים המרכזיים בשבתות או בחגים, תוכלו לראות מחזה יפה: ציוד קמפינג, אופנוע ים ואפילו אופנוע רגיל – עוברים ממקום למקום באמצעות נגרר. הקלות, הפשטות, הנוחות ועלות האחזקה הנמוכה, הופכים את הבעלות על נגרר לתרבות פופולארית, גם כשמדובר בתרבות הפנאי.

נגרר – חשוב לדעת

על מנת לחבר נגרר אל הרכב הגורר, יש להשתמש בוו גרירה. כדי לבצע התקנה בטוחה של וו הגרירה, שתהיה בטיחותית מספיק ולא תסכן אף אחד, יש לפנות אל מתקין ווי גרירה מוסמך, שיבצע את עבודתו נאמנה. גם איכות וו הגרירה חשובה, ולכן מומלץ שלא להתפתות לעסקאות זולות במיוחד. אם אתם מעוניינים לנסוע בבטחה כשנגרר נוסע אחריכם, השקיעו בדברים החשובים, ותוכלו לנסוע לשלום בבטחה.

מחפש נגרר? ש.א.ל נגררים וווי גרירה לשירותך

ש.א.ל נגררים מתמחה בייצור ובשיווק של נגררים ושל וו גרירה במגוון גדלים וממבחר חומרים. ברשותנו נגררים פתוחים וסגורים, נגררי הייבר, נגררי סולמות, נגררים לסוסים ועוד ועוד. נשמח לעמוד לשירותך ולספק לך נגרר בטיחותי המתאים בדיוק לצרכים האישיים שלך. נסיעה טובה ובטוחה!

מידע מקצועי נוסף:

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-6503062

לקוחות יקרים בימים קשים אלו אנו פתוחים כרגיל ומתחייבים לאספקה מהירה.

דילוג לתוכן