חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נגרר לרכב פרטי

קניית נגרר לרכב פרטי דורשת זמן ומחשבה

רבים בישראל מתעניינים בשנים האחרונות בקנייה של נגרר לרכב היתרונות בקנייה של נגרר כזה ברורים לעין. ראשית, מדובר בכלי שימושי ביותר לכל מה שרגיל לסחוב הרבה דברים ברכב שלו, למי שמתעסק בהעברות של ציוד כזה או אחר, להובלות קטנות או סתם כך למי שתא המטען ברכב שלו אף פעם לא מספיק לצרכיו.

שנית, ישנו מבחר גדול של נגררים וניתן להתאים אותם מבחינת הגודל והאיכות כמעט לכל צורך ולכל רכב פרטי. לבסוף, היתרון המשמעותי של הנגרר הוא בכך שהוא ניתן לפירוק. כך, ניתן להתקין אותו כאשר יש בו צורך ספציפי ולנתק אותו כאשר מעוניינים לנסוע בצורה פחות מסורבלת בכבישים.

הדבר הראשון והמרכזי ביותר שיש להבין בנוגע לקנייה של נגרר לרכב, הוא שנגרר הינו רכב לכל דבר ועניין. כאשר מתייחסים אל הקנייה בצורה המתאימה ועושים מראש את כל הבדיקות הנדרשות, הסיכוי שבסופו של דבר תהיו מרוצים מהקנייה שלכם גבוה הרבה יותר.

בשביל הלקוח – טרייד אין מה צריך לבדוק כשקונים נגרר?

  • התאמה לרכב הפרטי שלכם – חשוב מאוד לזכור בעת קנייה של נגרר לרכב פרטי, שקיימים סוגים רבים ומגוונים של נגררים בשוק. לא כל נגרר מתאים לכל רכב. לכן, בעת הקנייה של הנגרר בואו עם הנתונים של הרכב הספציפי שלכם עליו תרצו להתקין אותו. בדיקה מקדימה של ההתאמה של הנגרר אל סוג הרכב יכולה למנוע מפח נפש בעתיד. על מנת להיות בטוחים בהתאמה זו, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע שמכיר את כל סוגי הנגררים והרכבים הפרטיים.

 

  • גודל הנגרר – ישנם גדלים רבים של נגררים ועגלות נגררות עבור רכבים פרטיים. בבואכם לרכוש נגרר, חשוב שתגדירו לעצמכם היטב לפני כן מהו השימוש הצפוי שלכם באותו הנגרר. כך לדוגמה, לבעל עסק להובלות קטנות בתוך העיר דרוש נגרר בגודל אחר מאשר בעל רכב פרטי המעוניין בנגרר עבור הובלה של סירת נופש קטנה או הובלה של אופניים. הכלל הזה חשוב בכל קנייה שתבצעו בכל נושא – על מנת שתהיו מרוצים מהקנייה לטווח הארוך, ערכו לעצמכם רשימה עוד לפני הקנייה של המאפיינים הנדרשים עבורכם מהפריט הנרכש.

 

  • בטיחות – כפי שציינו, נגרר לרכב הינו כלי רכב לכל דבר ועניין. ככזה, ובדומה לכל כלי רכב אחר הנמצא על כבישי ישראל, אחד האלמנטים המרכזיים שנבדוק בעת הקנייה הוא הבטיחות של הנגרר. יש לוודא את איכות הגלגלים, איכות וו הגרירה והחוזק של העגלה עצמה. בדקו האם ישנן הגבלות משקל ספציפיות על הנגרר שבו אתם מתעניינים. לבסוף, וודאו כי הנגרר אינו חורג ברוחב ובגובה מהגדלים הסטנדרטיים של נגררים נפוצים בכבישי ישראל.

פנו ל ש.א.ל. נגררים והסירו דאגה מלבכם

כפי שראינו, קנייה של נגרר איננה עניין פשוט. מדובר בהוצאה כספית לא קטנה, גם כאשר קונים נגררים משומשים ויד שנייה, כאשר ישנם עניינים רבים שיש לוודא ולבדוק לפני הרכישה.

בכדי להגדיל את הסיכויים שתהיו מרוצים מהקנייה שלכם, ולוודא שביצעתם את כל הבדיקות כראוי ועמדתם ביעדים שהגדרתם לעצמכם – בצעו את הקנייה בש.א.ל. נגררים ווי גרירה. בש.א.ל. המומחים שלנו ישמחו לייעץ לכם ולענות על כל השאלות.

כמו כן, יש ברשותנו מלאי עצום של נגררים, ווי גרירה וכל הציוד הנלווה הנדרש עבור קנייה של נגרר לרכב פרטי. בנוסף, עבור לקוחות המעדיפים קנייה בתקציב מצומצם יותר יש לנו מלאי גם של נגררים יד שנייה. לבסוף, אצלנו הבטיחות תמיד עומדת בראש סדר העדיפויות. בואו לקנות בש.א.ל. נגררים ותוכלו לחזור הביתה רגועים ובטוחים שביצעתם את הקנייה המשתלמת והאיכותית ביותר.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-6503062

לקוחות יקרים בימים קשים אלו אנו פתוחים כרגיל ומתחייבים לאספקה מהירה.

דילוג לתוכן