חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נגרר סגור מול נגרר פתוח

באיזה מצבים אנחנו זקוקים להוספת נגרר לרכב?

כאשר אנחנו רוצים להוסיף נגרר לרכב שלנו, הדבר בדרך כלל נובע מכך שאנחנו צריכים להגדיל באופן משמעותי את יכולת האחסון וההובלה של הרכב שלנו, מעבר לגודלו הרגיל. מצבים אלה יכולים להיות מגוונים למדי – החל מיציאה לטיול בו אנחנו רוצים לקחת עמנו ציוד רב, גנרטור או אמצעים דומים, דרך הובלה של דירה או משרד שאנחנו רוצים לבצע בכוחות עצמנו, ועד חיבור קבוע של עגלה עבור מטרת הובלת ציוד מקצועי מסוגים שונים, או אפילו בעלי חיים. בכל מצב שכזה, אנחנו צריכים לבחור את האפשרות האיכותית ביותר עבור הרכב שלנו, וישנן לא מעט אפשרויות של נגררים שנוכל לחבר לרכב שלנו, אבל הבחירה הבסיסית והחשובה ביותר היא בין נגרר פתוח לבין סגור.

ההבדל הוא פשוט למדי – בעוד עגלה פתוחה היא כזו שתחומה אך ורק על ידי גדר נמוכה יחסית, ואין חלק עליון הסוגר אותה, הרי שהאפשרות הסגורה כוללת תיחום מכל הכיוונים – צדדים וגג מסוג כזה או אחר, שיכולים להיות מבוססים על מתכת, על בד מסוג כזה או אחר או על אפשרויות אחרות. כעת, נבין כיצד לבחור בצורה הנכונה ביותר עבור הצרכים שלכם.

האם כדאי לבחור בעגלה פתוחה או סגורה? היתרונות של כל אפשרות

  • נגרר פתוח – נגרר פתוח הוא למעשה קונספט פשוט למדי – אנחנו מחברים לרכב שלנו וו גרירה, ואליו מחברים את העגלה. נגררים מסוג זה יכולים להיות מגוונים ביותר מבחינת הגודל שלהם – הנגררים הקטנים ביותר הם מסוג זה, אך ישנן גם אפשרויות גדולות למדי. התכונה העיקרית של העגלה הזו היא כמובן העובדה שהיא מגודרת בלבד, ואין לה תקרה או סגירה עילית אחרת – מה שאומר שהיא לא מתאימה להעמסה של ציוד בגובה גבוה מזה של הגדר – אך יש לה יתרונות אחרים. ניתן למעשה להוביל בנגררים אלה כמות גבוהה במיוחד של ציוד, וכל שצריך לעשות הוא לאבטח את הציוד עם רתימה מתאימה – וכך למעשה מדובר בנגררים עם פוטנציאל הובלה גבוה יותר. בתחום ההובלות, נהוג לעבוד עם נגררים אלה לעומת אלה הסגורים.
  • נגרר סגור – נגרר סגור הוא כלי המשמש עבור מטרות אחרות, בדרך כלל עבור העמסה והובלה בטיחותית של ציוד מיוחד שלא יכול להיות חשוף לפגעי הדרך, או עבור אבטוח מקסימלי בזמן הובלה. דוגמה טובה לכך היא הובלה של בעלי חיים – סוסים, פרות או בעלי חיים אחרים – שעבורם ישנן עגלות סגורות מיוחדות המתאימות במיוחד עבור מטרה זו. בנוסף, בעגלות מסוג זה ניתן להעביר בצורה בטוחה כמויות גבוהות של ציוד בלי צורך מיוחד באבטוח נוסף, ויש לכך יתרונות רבים אם יש שימוש קבוע בנגררים ולא שימוש חד פעמי מיוחד. בנוסף, היתרון המשמעותי של נגררים סגורים הוא בכך שהציוד שאנו מעמיסים עליהם בטוח לחלוטין מפני רטיבות, שמש או פגעי מזג אוויר אחרים – מה שמאפשר לנו להוביל בצורה נוחה ובטוחה ציוד יקר ערך מבלי שנדאג לכך שהוא ייפגע או ייפגם כתוצאה מרטיבות או מהתחממות יתר.

כפי שאתם מבינים, אין תשובה אחת נכונה לגבי איזה נגרר טוב יותר – והדבר תלוי במידה רבה בשימוש שלכם בו ובמטרה שהוא אמור למלא עבורכם. בחרו בצורה הנכונה ביותר את הנגררים המתאימים לכם – ופנו לש.א.ל נגררים בכדי להתקין וו גרירה ולבחור את הנגרר המתאים ביותר לצרכים שלכם, שישרת אתכם היטב לאורך זמן או באופן חד פעמי.

מידע מקצועי נוסף:

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-6503062

לקוחות יקרים בימים קשים אלו אנו פתוחים כרגיל ומתחייבים לאספקה מהירה.

דילוג לתוכן