חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קניית רכב גזלן

רכב גזלן יכול להגיע למקומות רבים ולמכור כל מיני מוצרים, ואפילו לבשל אוכל במקום. אם אתם רוצים לקנות רכב גזלן ולבצע איתו פעילות עסקית כלשהי, כדאי שתקראו קודם כל את המדריך הבא כדי שתקנו אותו בתבונה.

מה השימוש שיהיה ברכב גזלן ?

השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול את עצמכם כאשר אתם רוצים לקנות רכב גזלן הוא מה הייעוד הראשי שלו. יכול להיות שאתם שוקלים להשתמש בו לכמה שימושים אך בדרך כלל יש לו שימוש אחד עיקרי ולרוב גם היחיד. השימוש בו יכול להיות למטרות מכירת מזון, כמו למשל בירידים או באתרים שבהם יש מחסור במסעדות כמו למשל בחניונים שמהם מתחילים מסלולי טיולים או באזורי משרדים עם מעט מאוד מסעדות. יכול להיות שהוא מיועד רק למכור פריטים מוכנים ולא לבשל ואז הקנייה תהיה פשוטה יותר.

כמה גדול צריך להיות הרכב?

יש עוד שאלה שאתם צריכים לענות עליה רק אחרי שתבינו מה השימוש ברכב העתידי שלכם, והיא כמה גדול הוא צריך להיות. אם אתם צריכים רכב שבו תוכלו לבשל ולטגן אתם צריכים רכב גדול יותר כדי שיקבל רישיון לעבוד. אם אתם רק רוצים למכור דברים אתם יכולים להסתפק ברכב קטן יותר. חשוב לזכור שיש רכבי גזלן שכל התפעול שלהם יתבצע מתוך הרכב ויש רכבים שיהיו נגררים. כמו כן יש רכבים שכאשר מחנים אותם ניתן לפתוח בחזית שלהם עוד כמה שולחנות ואז אפשר להסתפר ברכב קטן יותר, אם כי רכבים כאלו פחות ניידים.

איפה רכב גזלן צריך לעבור?

עוד שאלה שאתם צריכים לשאול היא איפה הרכב צריך לעבור. עגלת גזלן והרכב עצמו יכולים להיות בעלי גלגלים שמתאימים לשטח אך לעתים המבנה שלו יהיה בעייתי מאוד והוא עלול לספוג נזקים רבים בנסיעה שכזו. אמנם רוב רכבי הגזלן יכולים לעבור בכבישי כורכר שבהם רכב פרטי יכול לעבור אך זו נקודה שצריך לבדוק היטב.

בחירת העיצוב וסגנון הרכב

אסור לשכוח שרכב ועגלת גזלן חייבים להיות מעוצבים כדי למשוך את העין. אפילו אם עגלת גזלן תהיה במקומות בהם אין תחרות גדולה היא צריכה למשוך את העין כדי שאנשים יתפתו לקנות. מדובר בעסק לכל דבר והרכב למעשה שקול למקום עצמו, כמו שמסעדה לא תוכל למשוך אליה לקוחות אם היא לא תהיה מעוצבת ואטרקטיבית כך גם רכב גזלן. גם אם מדובר בנגרר וגם אם מדובר ברכב קטן עדיין יש צורך לשקול היטב את העיצוב שלו בעת הקנייה.

סקר שוק בין החברות השונות

אחרי שהבנתם פחות או יותר איך אמור להיראות הרכב שאתם צריכים אתם צריכים להתחיל לבצע סקירה מעמיק לשוק. יכול להיות שבמהלך סקר השוק תגלו לא מעט חברות שמציעות לכם את אותם הרכבים אם כי המחירים יהיו שונים. מלבד השוואת מחירים, במהלך סקר השוק עליכם להבין מי יהיו החברות הטובות ביותר מבחינת האמינות, הניסיון וכמובן גם סוגי הרכבים שהן מציעות. תמיד יהיה עדיף לבחור את החברה שמציעה מגוון רחב של רכבים וכך הבחירה שלכם תהיה נוחה יותר.

מה התקציב שעומד לרשותכם?

אי אפשר לחפש רכב גזלן בלי להתחשב בתקציב שלכם. . כל תוסף שיהיה לרכב יכול לייקר אותו ולכן חשוב לעבוד עם תקציב ברור שיהיה ריאלי בעבור מה שאתם מחפשים. תמיד יש דרכים לחסוך אך בכל זאת לא תמיד פשרה על המבנה או על הגודל שלו יהיו דבר נכון, בטח כשמדובר בקנייה לטווח ארוך למטרה עסקית.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-6503062

לקוחות יקרים בימים קשים אלו אנו פתוחים כרגיל ומתחייבים לאספקה מהירה.

דילוג לתוכן