Search
Close this search box.

קרוואן נגרר להשכרה בדרום

חושבים על טיול בדרום לכמה ימים? קרוואן נגרר להשכרה בדרום יאפשר לכם לטייל היכן שתרצו בנוחות ומבלי לקרוע את הכיס. אם אינכם מכירים את התחום הגעתם למקום הנכון: הנכם מוזמנים להתרשם ממגוון הקרוואנים שלנו ולהשכיר קרוואן נגרר לטיול שעליו תמיד חלמתם.

מדוע לטייל עם קרוואן?

הקרוואן מאפשר נוחות וגמישות רבה בכל הנוגע לאזורי הטיול או הלינה. בחו"ל מדובר בתחום מפותח ופופולארי למדי ומשפחות שלמות יוצאות לטיולים מבלי להזמין מקום בבית מלון או אכסנייה, ונעזרות אך ורק בקרוואן המאפשר להן עצמאות רבה. הקרוואן בנוי באופן יעיל ונוח מאוד, והוא כולל גם מיטה או כמה מיטות, מטבח, שירותים ומקלחת. קיימים קרוואנים הכוללים יותר או פחות אפשרויות מאלה, אך בגדול זהו הסטנדרט.

הנה כמה יתרונות של הקרוואן בכלל, ושל טיול עם קרוואן בדרום בפרט:

  • מחיר קרוואן להשכרה ללילה הוא זול: אצלנו תוכלו להשכיר קרוואן החל מ-450 ₪ בלבד ללילה, מה שהופך את הטיול באזורים שונים בארץ, לרבות בדרום, להרבה יותר נוח כלכלית מאשר אפשרויות אחרות של לינה.
  • הקרוואן כולל בתוכו את כל מה שצריך: הקרוואנים שלנו מאובזרים באופן מלא, הם ממוזגים ומרוהטים ונוחים מאוד ללינה ואף לשהייה בהם במהלך היום. למרות גודלם הקטן, עיצובם הקומפקטי מאפשר לנו להכניס לתוכם את כל מה שתצטרכו לחופשה המושלמת עם בני הזוג או המשפחה.

קרוואנים מומלצים במיוחד לאזור הדרום

אזור הדרום בארץ הוא רחב ידיים, מגוון וכולל אתרים רבים לביקור ולטיול. בהתאם, הקרוואן יאפשר לכם להגיע למגוון אזורים בדרום מבלי להצטרך לחזור בסוף כל יום לחדר, או לארוז מחדש לקראת הלינה במקום אחר. בנוסף, תוכלו לבשל בכל מקום, לעצור במגוון מקומות ע"מ לנוח בקרוואן עצמו וליהנות מהמיזוג בתוכו (הן בקיץ והן בחורף).
קיימים קרוואנים ייעודיים לגרירה לטיולים וקרוואנים גדולים יותר המיועדים להנחה במקום מסוים לאורך זמן לצורך מגורים קבועים. בישראל קיימים כמה חניוני קרוואנים המפוזרים ברחבי בארץ.

מה חשוב לבחון בטרם בחירת הקרוואן?

איכות הקרוואןהקרוואן יהפוך למעין "בית" עבורכם במהלך הטיול ולכן, עליכם לבחון היטב את איכותו ואת אמינות החברה המשכירה. קרוואן איכותי הוא הצעד הראשון אל עבר טיול מוצלח ונטול בעיות, לפחות בכל הנוגע ללינה.
נוחות פנים הקרוואןקרוואנים קיימים במגוון גדלים וסוגים, וחשוב להכיר אותם היטב בטרם הבחירה. בייחוד כאשר מדובר על טיול של כמה ימים, זכרו כי הקרוואן נועד לא רק ללינה, אלא גם לבישול, לבילוי, לישיבה ובקיצור – בחרו את סוג וגודל הקרוואן שיאפשר לכם מחד לנוע איתו בקלות בדרכים ומאידך, יאפשר לכם ללון בו בנוחות מקסימלית.
מה עושים במקרה של תקלות?מומלץ לברר מה קורה במידה שיש לכם תקלה קריטית בשטח, הנוגעת לקרוואן.
אנרגיה ומים בקרוואןחשוב להבין כמה אנרגיה ניתנת לצריכה בקרוואן וכיצד, ובדומה גם בכל הנוגע למים בקרוואן. באופן כללי, אופן ניהול האנרגיה והמים ישפיעו רבות על מידת העצמאות שלכם בשטח ומטבע הדברים, מומלץ לברר על נושאים אלה מראש.
 

יש לנו קרוואן בדיוק בשבילך!

עולם הקרוואנים כיום הוא מפותח ואין סיבה שלא תיהנו מכל מה שיש לו להציע לכם. אם אתם מחפשים חברה אמינה עם שירות אישי ואמינות ללא פשרות הנכם מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים ונשמח לעמוד לרשותכם עם קרוואנים איכותיים, מרווחים וקומפקטיים במגוון גדלים >>>

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-6503062

לקוחות יקרים בימים קשים אלו אנו פתוחים כרגיל ומתחייבים לאספקה מהירה.

דילוג לתוכן