חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קרוואן נגרר לעומת קרוואן ממונע

אחת הבחירות החשובות ביותר בהם נתקלים לפני רכישת או השכרת קרוואן היא האם לבחור בקרוואן נגרר או בקרוואן ממונע ומה הם היתרונות והחסרונות בסוגי הקרוואנים.

למי מתאים קרוואן ממונע

יש סיבה למה קרוואן ממונע נחשב לבחירה רצינית יותר, בעיקר לאלו ששוקלים ברצינות לעבור לתקופה ארוכה לקרוואן. קרוואן ממונע פועל כיחידה אחת, גם רכב וגם קרוואן. אין צורך בחיבורים נוספים או דאגות על משקל יתר בנגרר. למי סוג הקרוואן הזה לא מתאים? לאלו שרוצים חופש, להשתמש רוב הזמן ברכב פרטי ולא להתחייב לקרוואן ממונע שלם אשר דורש יותר תחזוקה והתחייבות גדולה יותר, בעיקר כאשר מדובר ברכישה.

יתרונות הקרוואן הנגרר

הבחירה הנפוצה ביותר, ומסיבה טובה. הקרוואן הנגרר מאפשר שימוש נוח בסופי שבוע ובחגים, ניתן להשאיר אותו בחנייה או להשאיל לחברים וקרובי משפחה. גם כאשר רק משכירים את הקרוואן הנגרר, התהליך פשוט. הקרוואן הנגרר יכול להתאים לרוב הצרכים וניתן להשתמש בו למגורים, טיולים, מנוחה ועוד. למי קרוואן נגרר לא מתאים? אולי רק לאלו אשר שוקלים מעבר חד משמעי לחיי הקרוואן ולטווח ארוך ורוצים לחסוך בעלויות ולקבל בית ורכב אחד. אבל הקסם הוא, שגם לאנשים האלו מומלץ לשקול לרכוש קרוואן נגרר, כך גם בטווח הארוך יוכלו להשתמש ברכב בנפרד ולהשאיר את הקרוואן בחניית קרוואנים.

במידה ואינכם בטוחים בבחירה

כאשר גם לאחר בדיקות מקיפות וקריאה על יתרונות וחסרונות של סוגי קרוואנים אינכם בטוחים, אנו נמליץ בוודאות להשכיר את שני הסוגים לסופי שבוע או ליום אחד, לבדוק מה יותר נוח מבחינת מחייה, שימושים ומחיר. כך תוכלו לעשות את הבחירה הנכונה ללא דאגות. אפשרות נוספת היא להתייעץ עם אנשים עם ניסיון, הן אנשי המקצוע בתחום הנגררים והן גם אנשים אשר בחרו בקרוואנים בתור דרך חיים. בהצלחה!

מידע מקצועי נוסף:

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-6503062

לקוחות יקרים בימים קשים אלו אנו פתוחים כרגיל ומתחייבים לאספקה מהירה.

דילוג לתוכן