חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תיקון עגלות ונגררים

לרבים מכם יש עגלת נגרר ברכב לעיתים יש צורך לבצע בה תיקונים ושיפוצים

עגלת נגרר היא מוצר איכותי ביותר, שרבים מבינים היטב את היעילות שלו ברכב שלהם. עבור מרבית האנשים שבבעלותם עגלה שכזו, הדבר משמש עבור צרכים מקצועיים שונים – הובלה של ציוד בצורה בטוחה ואיכותית, נגררים סגורים שיכולים לשמש גם עבור הובלה של בעלי חיים, ועוד דוגמאות רבות שממחישות עד כמה מדובר בכלי יעיל שמאפשר לנו להשתמש ברכב שלנו בצורה נוחה ואיכותית יותר מבחינת אחסון והובלה.

עם זאת, ברור לנו שהתקנה של עגלה, גם אם מדובר בעגלה איכותית שמותקנת בצורה הטובה ביותר על ידי השירות שלנו, היא לא יעילה באותה הצורה לנצח. מפעם לפעם, יש צורך לבצע תיקון עגלות ויכול להיות גם צורך לבצע תיקונים ושיפוצים שונים בעגלה אותה התקנתם. במצב שכזה, אתם זקוקים לשירות המקצועי ביותר בתחום שיבצע עבורכם את התיקונים ואת השינויים והתוספות השונות שניתן לבצע בעגלה – וזה אחד השירותים שאנחנו יודעים להציע לכם ב-ש.א.ל נגררים וווי גרירה. כעת, נסביר לכם מעט יותר לעומק על מגוון השירותים שתוכלו לקבל מאתנו בתחום זה – בכדי לשמש אתכם בצורה היעילה והאיכותית ביותר.

מהם השירותים שאנו מציעים לכם במסגרת שירותי תיקון העגלות שלנו?

  • תיקונים שונים – התיקונים השונים אותם ניתן לבצע בעגלות גרירה הם רבים מאוד, ותלויים כמובן בסוג התיקון שנחוץ לכם. הדוגמאות הבסיסיות ביותר הן עבודות פחחות – כאשר שלד הנגרר נפגע או נשחק כתוצאה מפגיעה או כתוצאה משימוש ארוך, ויש צורך בתיקון פחחות של שלד זה בכדי שהעגלה תישאר במצב טכני איכותי ותשמש אתכם היטב. גם בעיות חשמל הן בהחלט דבר שצריך לקבל תיקון מקצועי כאשר הן מתרחשות, והדבר נוגע בדרך כלל במנגנון הפתיחה בעגלה ובשליטה החשמלית בה. ישנם גם לא מעט מקרים בהם יש צורך לבצע החלפה או תיקון של הציר האחראי על פתיחת הנגרר – כאשר זה נשחק כתוצאה משימוש ארוך. תיקון שכזה יכול להיות שיפוץ בסיסי ושימון, ויכול להיות גם החלפה מלאה של הצירים השונים במסגרת תיקון עגלות מקיף יותר.

  • תוספות לעגלה – מעבר לתיקון עגלות בסיסי כאשר ישנה תקלה, ישנם גם מקרים בהם אתם צריכים להוסיף לעגלה ולשפץ אותה על מנת להבטיח את השימוש הנוח והנכון שלכם בה. התוספות האלה יכולות להיות תוספות שנוגעות בהעמסת העגלה – לדוגמה התקנה של רמפת סולמות או של במה, כאשר מרכיבים אלה מסייעים לכם להעמיס דברים בצורה נוחה לעגלה כאשר מדובר בהובלה של חפצים כבדים. גם כיסוי העגלה וסגירתה יכול להיות רלוונטי, באמצעות התקנה של ברזנט ושל דלתות הכנה לברזנט, במיוחד כאשר מדובר בכיסוי שרלוונטי עבור מניעת רטיבות בימי החורף. השיפוצים האלה נועדו להבטיח כי השימוש שלכם בעגלת הנגרר אותה אתם מתקינים יהיה נוח ומתאים במדויק לצרכים שלכם, גם כאשר הצרכים האלה משתנים ומתפתחים ואתם לא רוצים להשקיע ברכישה של עגלה חדשה ממש. את כל השירותים האלה אתם מקבלים בצורה היעילה והמקצועית ביותר דרך השירות המיומן של ש.א.ל נגררים וווי גרירה.

ש.א.ל נגררים וווי גרירה מציעים לכם את השירות השלם והמקצועי ביותר בתחום

חברת ש.א.ל נגררים וווי גרירה, הידועה גם בתור המרכז לנגררים ורכבי שטח 4X4, מספקת לכם את השירות המקצועי ביותר בתחום עגלות הנגרר והתקנת ווי גרירה. כך, גם אם אתם צריכים לבצע תיקון עגלות או הוספה של מרכיבים שונים לעגלה קיימת – אנחנו יודעים להתאים לכם במדויק את מה שנחוץ לכם ולהבטיח לכם התאמה אידאלית לצרכים שלכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-6503062

לקוחות יקרים בימים קשים אלו אנו פתוחים כרגיל ומתחייבים לאספקה מהירה.

דילוג לתוכן