חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

וו גרירה

התקנת וו גרירה לרכב שלך

בין אם מדובר בנגררים לשימוש פרטי, לשימוש מסחרי או אפילו לשימוש כוחות הביטחון, אל כל נגרר מוכרח להיות מחובר וו גרירה המותאם לגודל הרכב, לסוגו ולייעודו הספציפי של הנגרר.

כדי להבטיח נסיעה בטוחה וכדי למנוע את התנתקות הנגרר במהלך הנסיעה, יש צורך להקפיד על התאמת וו הגרירה הן לרכב הגורר והן לנגרר.
אנו בחברת ש.א.ל. נגררים, מתמחים בשיווק ובהתקנת ווי גרירה לרכב, ונשמח להעניק גם לכם את שירותינו.

איך אתם למעשה יכולים לעשות בזה שימוש עצמאי

להתקנה של וו על גבי הרכב הפרטי שלכם ישנם יתרונות רבים, המרחיבים את סל האפשרויות שתוכלו לבצע מעתה באופן עצמאי. אל וו הגרירה יתחבר הנגרר עצמו, ועל גביו תוכלו לשנע ציוד רב וכבד יחסית ממקום למקום. כך תחסכו את הצורך בחברת הובלות או בשכירת רכב גדול יותר לצורך הובלת ציוד, ותוכלו לבצע זאת בצורה עצמאית.

החלק הכי טוב בהתקנת וו על ידי חברה מוסמכת

החלק הכי טוב בהתקנה של וו גרירה לרכב שלכם על ידי חברה מוסמכת, מקצועית ומובילה בתחומה כמו ש.א.ל נגררים וווי גרירה – הוא שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר שלה. לקוחותיהם של ש.א.ל מדווחים כי הם מרוצים מן ההתקנה המקצועית של הוו, אשר מאפשרת להם לנהוג מבלי לחשוש לטיב ההתקנה של וו הגרירה.

למה חשוב להתקין וו גרירה ברישיון רשמי?

 • משרד התחבורה מגדיר כי יש צורך בקבלת רישיון להתקנה של וו גרירה ברכב שלכם, והתקנה ללא רישיון רשמי מצד משרד התחבורה עלולה לסבך אתכם בהמשך עם רשויות החוק ולעלות לכם כסף רב.
 • חברת ש.א.ל מקפידה להתקין אך ורק ווי גרירה מקוריים בעלי רישיון של משרד התחבורה.

ווי גרירה - פתרונות מקצועיים לכל הנגררים

חברת ש.א.ל. נגררים מציעה מגוון רחב של ווי גרירה לכל סוגי הרכבים: רכבים פרטיים, רכבי שטח, רכבים מסחריים ועוד. אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי ווי הגרירה, מתוצרת החברות המובילות בעולם:
 • ווי גרירה משולבים
 • ווי גרירה – תפוח קבוע
 • ווי גרירה – תפוח נשלף
 
הניסיון העשיר ורב השנים שצברנו בתחום מאפשר לנו לייעץ לכל לקוח ולהתאים עבור רכבו את וו הגרירה הטוב והבטיחותי ביותר, שיתאים לצרכיו ושלא יסכן אותו בכביש.

איך מתקינים וו גרירה?

קניתם רכב שטח? תתחדשו! אתם רוצים להתקין וו גרירה? מעולה. אז איך עושים את זה? בישראל התקנת וו גרירה חייבת להיעשות על ידי איש מקצוע ורישום שינוי ברישיון הרכב.
איפה מוצאים מתקין מורשה? מחפשים באתר משרד התחבורה (קוד עיסוק 666).

אחרי שמצאתם מתקין מורשה מתאים היעזרו בו לשימוש הצפוי בוו.
וו שאינו מתאים לרכב או וו שישתמשו בו בצורה לא נכונה מהווה סכנה בטיחותית גדולה ולכן חשוב לוודא שאתם מקבלים את ההסבר המלא ובוחרים מוצר נכון עבורכם.
אחרי שסיימתם את התקנת וו הגרירה אתם צריכים להשלים את השינוי ברישיון הרכב.
המתקין ייתן לכם מספר טפסים:
• אישור על ביצוע ההתקנה.
• אישור בדיקה והפניה למשרד הרישוי.
• לרכב פרטי – תעודת שקילה (אלא אם ברישיון מצוינת שנת העלייה לכביש ולא שנת הייצור).

עם הטפסים האלו גשו למשרד הרישוי והוציאו רישיון רכב עדכני. זהו – סיימתם. עכשיו הרכב שלכם מוכן לגרור. שימו לב – הסרת וו גרירה מחייבת את ביצוע אותן הפעולות.

התקנת וו גרירה לרכב

חשוב לזכור
כל לרכב קיים וו גרירה יחודיי המתאים אך ורק לו.
התקנה של וו גרירה שאינו מתאים לסוג הרכב, או התקנת ווי גרירה שלא בהתאם להוראות היצרן, עלולים לסכן את ביטחונכם בזמן הנהיגה.

 • חברת ש.א.ל. נגררים – ווי גרירה מתמחה בהתקנת ווי גרירה לכל סוגי הרכבים והגרורים.
 • החברה מורשית מטעם משרד התחבורה להתקין ווי גרירה, ולצוות העובדים שלה ידע, ניסיון ומיומנות רבה בהתקנת ווי גרירה לכל סוגי הרכבים.
 • כל ההתקנות מתבצעות בהתאם להוראות היצרן, ותוך שמירה והקפדה מחמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות.

  אם גם אתם מעוניינים בהתקנת וו גרירה לרכב שלכם, חשוב לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר עבור רכבם.צרו עימנו קשר עוד היום ונשמח להעניק גם לכם את השירות הטוב ביותר.

וו גרירה לקרוואן

וו הגרירה לקרוואן נגרר הוא אחד הרכיבים החשובים ביותר על מנת לוודא נסיעה בטוחה. הוא מהווה את הקשר החזק בין הרכב לבין הקרוואן. 

הוו הגרירה צריך להיות מיוחד וחזק מכיוון שהמשקל של הקרוואן במהלך הנסיעה מופעל עליו. גם רכבים חזקים צריכים לספק את הכוח הנדרש לגרירת הקרוואן בכל תנאי הדרך והסביבה. וו גרירה שאינו מספק את החוזק והיציבות הנדרשים עשוי לגרום לסיכונים בטיחותיים במהלך הנסיעה.

בנוסף לחוזק, חשוב שהוו הגרירה יהיה מתאים לסוג הקרוואן ולמשקל שלו. וו גרירה שאינו מתאים עשוי לגרום לקריסה או תקלה בדרך, ולכן עלינו לוודא תאימות מושלמת בין הוו למשקל הקרוואן ולמשקל הרכב.

בש.א.ל ניתן לבצע תיקון והתקנת ווי גרירה

 • אצל ש.א.ל תוכלו לבצע התקנה של ווי גרירה מקוריים או משומשים, בהתאם לתקציב העומד לרשותכם ולדרישותיו הספציפיות של הלקוח.
 • בנוסף החברה מציעה לכם גם שירות תיקונים להתקנה של ווים שלא התבצעה כהלכה, ותשמח לעמוד לרשותכם לכל אורך התהליך. השירות האדיב ומחירי הרצפה שמציעה החברה הופכת את ש.א.ל אל המקום האידיאלי לפנות אליו בכל הנוגע להתקנה ולתחזוקה של ווי גרירה! 🙂

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-6503062

לקוחות יקרים בימים קשים אלו אנו פתוחים כרגיל ומתחייבים לאספקה מהירה.

דילוג לתוכן